نشست ویژه اعضای باهمستان و نمایندگان منتخب شورای شهر تهران

مجمع حق بر شهر باهمستان به عنوان سازمانی مردم‌نهاد در نظر دارد در زمینه پیگیری حقوق و منافع به حاشیه رانده شده در فرایند توسعه شهری جلسه‌ای را به صورت اختصاصی بین اعضای خود و برخی از نمایندگان منتخب شهر تهران برگزار کند. در این نشست که با حضور آقایان مسجدجامعی، اعطا، حق شناس، نظری از نمایندگان منتخب شورا همراه خواهد بود، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مجمع دو پیشنهاد مشخص که باهمستان از شورای چهارم پیگیر آن بوده است ارائه می‌شود.

۱. پخش مستقیم جلسات شورای شهر از رادیو تهران:
پخش مستقیم جلسات شورای شهر از رادیو تهران، یکی از پیشنهاداتی است که باهمستان به عنوان قدمی در راستای شفاف سازی ساختار پیچیده مدیریت شهری تهران،  در سال‌های اخیر دنبال کرده و با موافقت ضمنی صدا و سیما نیز همراه بوده است.

۲. تشکیل کمیته عابر پیاده در شورای شهر:
تشکیل کمیته عابرپیاده در ساختار شورای شهر طرحی است که باهمستان در آن علاوه بر پیشنهادِ تشکیل اولین نهاد متولی حق عابرپیاده در ساختار مدیریت شهری کشور نوع جدیدی از ارتباط ساختارمند را بین شورای شهر و سازمان‌های مردم‌نهاد و گروه‌های مدنی ارائه کرده است.

پیشنهادهای مذکور در قالب طرح‌های پیشنهادی توسط باهمستان تهیه شده است که بر اساس مباحث مطرح شده در این جلسه تکمیل و به صورت مکتوب به شورای پنجم ارایه خواهد شد.  امید است با شرکت و مشارکت خود در این نشست به غنای مباحث افزوده و در تکمیل پیشنهادات مشارکت کنید.

برای عضویت در مجمع حق برشهر باهمستان، کلیک کنید.

باهم‌صداشویم
مجمع حق بر شهر باهمستان

 

Connect with Me:

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید

اطلاع از
avatar