کارگروه «پیاده و دوچرخه» تشکیل شد

 

کارگروه جدید باهمستان با عنوان «پیاده و دوچرخه» شروع به کار کرد. این کارگروه در راستای مساله عابر پیاده و شهر انسان محور که از مسایل مهم در دغدغه‌های باهمستان است تشکیل می‌شود.

مساله تردد پیاده در شهر پیش از این نیز از مسائل مورد توجه باهمستان بوده است. در این مسیر اولین و دومین نشست مدنی حق بر شهر با موضوع «نقد و بررسی زیرگذر عابر پیاده در چهارراه ولیعصر» برگزار شد. پنجمین نشست مدنی حق بر شهر به موضوع «مساله پل عابر» پرداخت و در کنار آن تئاتر شورایی «وقتی خطر هست پل عابر چرا؟» نیز با تمرکز بر همان مساله برگزار شد. همچنین اعضای باهمستان در مجمع سال ۱۳۹۵ مساله عابر پیاده را به عنوان یکی از اولویت‌های کاری باهمستان انتخاب کردند. و در همان سال باهمستان به کمپین «من هم خط عابر پیاده را می‌خوانم» پیوست. تدوین جزوه‌های «زیرگذر عابرپیاده و چهار راه ولیعصر» و نیز «طرح تشکیل کمیته پیاده و دوچرخه شورای شهر تهران» و تقدیم آن به اعضای شورای شهر که پس از پنجمین نشست در دستور کار باهمستان قرار گرفته بود از دیگر اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

اکنون کارگروه جدید باهمستان برای فعالیت متمرکزتر در خصوص مسئله عابرپیاده و دوچرخه شروع به کار کرده است. اگر شما هم به فعالیت در این حوزه علاقه دارید، میتوانید از طریق بخش «داوطلب شوید» سایت برای عضویت در کارگروه فرم همکاری پر کنید و یا با روابط عمومی باهمستان تماس بگیرید و اطلاعات لازم برای شروع همکاری را دریافت کنید.

+ برای دریافت متن طرح کارگروه پیاده و دوچرخه کلیک کنید.

باهم‌صداشویم

مجمع حق بر شهر باهمستان

 

Connect with Me:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع از