اگر قبلا عضو باهمستان بوده‌اید برای تمدید عضویت به این صفحه مراجعه کنید.

تاریخ مجمع عمومی سالیانه باهمستان: ۴ مهر ۱۳۹۷
دستور جلسه:
- ارایه گزارش عملکرد اجرایی و مالی
- تصویب ترازنامه
- انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس
برای شرکت و مشارکت در مجمع عضو شوید:

نمی‌توان به امید مدیران صالحی نشست تا حقوقمان را به ما بازگرداند چراکه ساختار فرایند تصمیم‌گیری عمومی به‌گونه‌ای شکل‌گرفته است که افرادی که بیشترین دسترسی را منابع قدرت و سرمایه دارند بیشتر از همه دیده و شنیده می‌شده و درنتیجه بیش از همه منافعشان در فرایندهای توسعه مدنظر قرار می‌گیرد. به همین جهت نمی‌توان مددجوی چنین ساختاری بود. استقلال از این ساختار راهی لازم برای احقاق حق بر شهر و در اولویت آن حمایت از موضوعات و اقشار به حاشیه رانده‌شده است. استقلالی که تنها از طریق همیاری و همکاری تمام اعضای جامعه ممکن می‌شود. ما در این مسیر تنها می‌توانیم به خود متکی باشیم و هرکدام به فراخور توان و امکاناتمان نقشی مؤثر در این مسیر ایفا کنیم. به همین منظور باهمستان به‌عنوان سازمانی مردم‌نهاد از همگان دعوت به عضویت می‌کند تا با عضویت:

از طریق مشارکت حداکثری در تعیین مسیر رسیدن به اهدافمان بهره‌مند شویم؛

  • نیروی انسانی لازم جهت اجرایی کردن این برنامه‌ها را تأمین کنیم؛
  • استقلال و توان مالی لازم برای ادامه فعالیت‌های باهمستان را ممکن سازیم؛ و
  • اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی را در سطح وسیع‌تر و مؤثرتری ممکن سازیم.

ازاین‌رو عضویت در بنیاد باهمستان به‌عنوان مهم‌ترین نیروی محرکه انسانی، اجتماعی، و مالی در پیشبرد اهداف مجمع به‌حساب آمده و طی دوره‌های یک‌ساله تعریف می‌شود. اعضای باهمستان موظف به پرداخت حق عضویت به‌صورت سالیانه هستند. میزان حق عضویت اعضا توسط مجمع عمومی تعیین می‌شود. و در سه سطح (همیاران باهمستان، همراهان باهمستان، و همگامان باهمستان) با حق عضویت متفاوت و حق روی برابر تعریف می‌شود.

بنابراین برای همکاری در باهمستان می‌توانیم بخشی از
پیکره باهمستان باشیم…
تا از طریق عضویت نیروی محرکه انسانی، اجتماعی، و مالی در پیشبرد اهداف را تأمین کرده و در تصمیم‌گیری‌های اساسی، انتخاب هیئت‌مدیره، و تعیین اولویت‌های سالیانه مشارکت کنیم.
بازوی باهمستان باشیم…
تا از طریق مشارکت در پروژه‌های باهمستان به تأمین منابع مالی و انسانی موردنیاز جهت پیشبرد و گسترش اهداف باهمستان کمک کنید.
صدای باهمستان باشیم…
تا از طریق عضویت و مشارکت در رسانه‌های اجتماعی باهمستان (در فیس‌بوک، تویی‌تر، و گوگل پلاس) به گسترش صدا و تأثیر باهمستان که‌‌ همان صداهای به حاشیه رانده‌شده در فراینده‌های توسعه شهری کمک کنیم.